جامین کارپت را بشناسید

مجموعه بزرگ فرش جامین در سال 1391 کار خود را شروع کرد. اکثر مدیران با تجربه این سازمان قبل از این، در زمینه تولید و طراحی فرش ماشینی فعالیت داشته اند و در حال حاضر این تجربه با ارزش مدیران باعث شده که محصولاتی که در این سازمان ارائه میشود پس ازنظارت حرفه ای وبازرسی دقیق، با بهترین کیفیت و رنگبندی بدست مشتریان عزیز برسد. موضوع حائز اهمیت این است که واسطه ای بین تولید کننده و مصرف کننده وجود ندارد، و مجموعه فرش جامین پس از عقد قرارداد با تولید کنندگان محترم، جهت معرفی محصول به مشتری و همچنین ارسال و پیگیری ان اقدام میکند، تا محصول بدون واسطه از طرف تولیدکننده بدست مشتریان عزیز برسد.

خدمات فرش جامین :

ارسال رایگان بالای پنج میلیون تومان فرش جامین و ضمانت 36 ماهه فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش جامین هست .

اهداف ما

گالرى طراحى فرش جامین مجموعه‌اى از طرح‌هاى اصيل و سنتى و همچنين طرح‌هاى متنوع و مدرن و امروزى را در جهت جلب رضايت مشتريان محترم ارائه مى‌نمايد. اين مجموعه، با هدف خلاقيت و معرفى طرح‌هاى نوين، همواره از ابتدا سعى در خلق آثارى متنوع جديد و زيبا داشته است. اين مجموعه به پشتوانه تيم متخصص و با استفاده ازجديدترين نرم‌افزارهاى طراحى، به عنوان نماد نوآورى در فرش ماشينى، مطرح گرديده است. تيم طراحى هر ساله با بازديد از معتبر ترين نمايشگاه هاى مطرح مربوطه ، با جديدترين تکنولوژى طراحى و رنگ و بافت در اين صنعت به روز مى باشد.

ما چه کار می کنیم؟

بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست .تنوعى که ماشين آلات اين مجموعه دارد باعث توليد محصولات متنوعى شده است که به شرح ذيل مى باشند: فرش هزار و پانصد شانه ، ده رنگ ، تراکم 4500

فرش هزارو دویست شانه،هشت رنگ،تراکم 3600

فرش هزارشانه،ده رنگ،تراکم 3000

فرش هفتصد شانه ،ده رنگ ، تراکم 2550، اکريليک

فرش پانصد شانه ،هشت رنگ، تراکم 1000، اکريليک